Časová osa programu

Pátek 07.06.2019

12:00 – 17:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
15:00 – 20:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
17:00 – 17:15
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ PÁTEČNÍHO ODPOLEDNE
17:15 – 18:20
SOUTĚŽE, VSTUPY IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
18:30 – 19:15
HUDEBNÍ SKUPINA „DISOLATION“
19:15 – 19:40
SOUTĚŽE, VSTUPY IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
20:00 – 21:00
HUDEBNÍ SKUPINA „Vilém ČOK & BYPASS“
22:00 – 23:00
HUDEBNÍ SKUPINA „TANJA“
23:00 – 24:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
24:00
UKONČENÍ PÁTEČNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

16:00 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
16:00 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Sobota 08.06.2019

08:30 – 17:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
10:00 – 10:30
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SOBOTNÍHO DNE
10:30 – 11:15
VYSTOUPENÍ „BUBNOVÁ SHOW-BATIDA“ – I. ČÁST
11:30 – 12:00
HUDEBNÍ SKUPINA „TŘI PROMILE REVIVAL“
12:30 – 13:00
SOUTĚŽE, VSTUPY PETRA A IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
13:00 – 13:45
HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ „DŽETRO“ – I. ČÁST
13:45 – 15:00
SOUTĚŽE, VSTUPY PETRA A IVOŠE, AUKCE
15:00 – 16:00
HUDEBNÍ SKUPINA „ELVIS PRESLLEY REVIVAL“
16:00 – 16:30
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT všech kategorií
16:30 - 17:00
SOUTĚŽE, VSTUPY PETRA A IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
17:00 - 17:45
HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ „DŽETRO“ – II. ČÁST
17:45 - 18:00
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE DIVÁKŮ A DĚTSKÝCH SOUTĚŽÍ
18:00 - 18:45
VYSTOUPENÍ „BUBNOVÁ SHOW-BATIDA“ – II. ČÁST
19:00 - 20:00
HUDEBNÍ SKUPINA „BOOTERES“
20:00 - 20:30
TOMBOLA
21:00 - 22:15
HUDEBNÍ SKUPINA „BSP“
22:00 - 23:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
23:00 - 24:00
HUDEBNÍ SKUPINA „ INÉ KAFE“
00:00 - 02:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
02:00
UKONČENÍ SOBOTNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 17:00
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU PO OKOLÍ, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Neděle 09.06.2019 ve stylu Country

09:30 - 10:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:30 - 10:45
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ NEDĚLNÍHO DNE ve stylu Country
10:45 - 11:00
SOUTĚŽE, VSTUPY IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:00 - 12:00
HUDEBNÍ SKUPINA „STANLEY S STREET BAND“
12:00 - 12:30
SOUTĚŽE, VSTUPY IVOŠE, REPRODUKOVANÁ HUDBA
12:30 - 12:45
VYSTOUPENÍ PARKOUROVÉ SKUPINY „ADD LEAD“
12:45 - 13:15
ŠERMÍŘI
13:15 - 14:00
HUDEBNÍ SKUPINA „MAGDON“
14:00 - 14:15
ŠERMÍŘI
14:15 - 14:45
UMĚLECKÉ VYSTOUPENÍ „BŘIŠNÍ TANEČNICE“
14:45 - 15:00
ŠERMÍŘI
15:00 - 16:00
HUDEBNÍ SKUPINA „DRNKALISTI“¨
16:00 - 16:15
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE V RAJTOVÁNÍ NA ELEKTICKÉM BÝKOVI
16:15 - 17:05
HUDEBNÍ SKUPINA „DROPS“
17:30
UKONČENÍ NEDĚLNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 16:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 16:30
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU PO OKOLÍ, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 16:30
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA
10:30 – 16:30
PŘEDSTAVENÍ UMĚLECKÉHO KOVÁŘSTVÍ A KOVÁNÍ KONĚ
10:00 – 17:00
PRO ÚČASTNÍKY, KTEŘÍ PŘIJEDOU NA KONI, OBČERSTVENÍ A VSTUP ZDARMA - ÚVAZIŠTĚ PRO KONĚ VČETNĚ VODY ZAJIŠTĚNO!

CELÝM PROGRAMEM VÁS BUDOU PROVÁZET IVO KUNETEK A V PRŮBĚHU SOBOTNÍHO DNE IVO KUNETEK A PETR RYCHLÝ, ČESKÝ HEREC, DABÉR A MODERÁTOR.

Fotogalerie

Vaše jméno

příjmení

email

telefon

Váš dotaz

Kolik je deset mínus pět?

Napište nám
© 2016 - 2019 www.gt40-srazmustangu.cz
created by