Časová osa programu

Pátek 16.06.2017

12:00 – 17:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
15:00 – 20:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
17:00 – 17:15
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ PÁTEČNÍHO ODPOLEDNE
17:15 – 18:45
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
18:45 – 20:00
HUDEBNÍ SKUPINA „STS“
20:00 – 20:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
20:30 – 21:45
HUDEBNÍ SKUPINA „PANTER“
21:45 – 22:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
22:30
UKONČENÍ PÁTEČNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

16:00 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
16:00 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Sobota 17.06.2017

8:30 – 17:00
NÁJEZD ÚČASTNÍKŮ S AUTY
9:00 – 10:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:00 – 10:30
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SOBOTNÍHO DNE
10:30 – 18:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
10:30 – 11:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:30 – 13:00
PŘEDSTAVENÍ VOZIDEL
13:00 – 13:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
13:30 – 14:30
MĚŘENÍ HLUČNOSTI VÝFUKŮ
14:30 – 15:30
HUDEBNÍ SKUPINA „PINK PANTERS“
15:30 – 16:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE I.
16:00 – 16:45
AUKCE
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE II.
17:00 – 17:30
BARMANSKÁ SHOW
17:30 – 18:00
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ AUT KATEGORIE III.
VYLOSOVÁNÍ HLAS.LÍSTKŮ
18:00 – 19:00
HUDEBNÍ SKUPINA „PINK PANTERS“
19:00 – 19:15
REPRODUKOVANÁ HUDBA
19:15 – 19:45
TOMBOLA
19:45 – 20:45
HUDEBNÍ SKUPINA „ABSOLUT DEAFERS“
20:45 – 21:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
21:00 – 22:15
HUDEBNÍ SKUPINA „ARAKAIN“
22:15 - 23:30
HUDEBNÍ SKUPINA „CAFE 80“
23:30 – 01:00
REPRODUKOVANÁ HUDBA
01:00
UKONČENÍ SOBOTNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 18:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 17:00
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 18:00
ATRAKCE PRO DĚTI- ELEKTRICKÁ AUTÍČKA

Neděle 18.06.2017 ve stylu Country

09:30 – 10:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
10:30 – 10:45
OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ NEDĚLNÍHO DNE
10:45 – 16:00
SOUTĚŽE PRO DIVÁKY – dle časových možností
10.45 – 11:00
HASIČSKÝ ÚTOK – MLADÍ MILIKOVŠTÍ HASIČI
11:00 – 11:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
11:30 – 12:30
HUDEBNÍ SKUPINA „DROPS“ – I. ČÁST
12:30 – 12:45
TANEČNÍ SKUPINA „ELÁN“ - COUNTRY TANCE
12:45 – 13:30
KOVÁNÍ KONĚ, PŘEDSTAVENÍ KOVÁŘSKÉHO ŘEMESLA
13:30 – 14:45
RAJTOVÁNÍ KOŇÁKŮ NA EL. BÝKOVI
14:45 – 15:45
„WESTERN CLUB BLACK&BROWN“
15:45 – 16:45
HUDEBNÍ SKUPINA „DROPS“ – II. ČÁST
16:45 – 17:00
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ COUTRY KOSTÝM A VÍTĚZE DIVÁKŮ V RAJTOVÁNÍ NA ELEKTICKÉM BÝKOVI
17:00 – 17:30
REPRODUKOVANÁ HUDBA
17:30
UKONČENÍ NEDĚLNÍHO PROGRAMU

Doprovodný program:

10:30 – 16:00
VYHLÍDKOVÉ LETY VRTULNÍKEM
10:30 – 16:30
PRŮBĚŽNÉ SOUTĚŽE NA ELEKTRICKÉM BÝKOVI
10:30 – 16:30
VYHLÍDKOVÉ JÍZDY V KOČÁRU, JÍZDY NA KONÍCH
10:30 – 16:30
ATRAKCE PRO DĚTI - ELEKTRICKÁ AUTÍČKA
10:30 – 16:30
PŘEDSTAVENÍ UMĚL. KOVÁŘSTVÍ A KOVÁNÍ KONĚ
10:00 – 17:00
PŘEDSTAVENÍ MÍSTNÍCH LIDOVÝCH ŘEMESEL
10:00 – 17:00
PRO ÚČASTNÍKY, KTEŘÍ PŘIJEDOU NA KONI, OBČERSTVENÍ A VSTUP ZDARMA - ÚVAZIŠTĚ PRO KONĚ VČETNĚ VODY ZAJIŠTĚNO!

CELÝM PROGRAMEM VÁS BUDOU PROVÁZET IVO KUNETEK A V PRŮBĚHU SOBOTNÍHO DNE IVO KUNETEK A PETR RYCHLÝ, ČESKÝ HEREC, DABÉR A MODERÁTOR.

Fotogalerie

Vaše jméno

příjmení

email

telefon

Váš dotaz

Kolik je osm mínus tři?

Napište nám
© 2016 - 2018 www.gt40-srazmustangu.cz
created by